Tuesday, February 21, 2006

GADİ GADİ9 Ocak 06 Pazartesi

Geçtiğimiz Cuma anneannene gittik fıstığım. Evde bayram temizliği vardı çünkü. Bilgisayarda kendi resimlerini gösterdik sana, ilgiyle baktın. Birden babanla senin resmin göründü, sendeki tepki: gadi gadi diyerek resme atlamak oldu :) Tüm gün koşturdun geniş alanda. Akşam ısrarlar üzerine kaldık. Yerini yadırgadın yine sanırım ya da azı dişlerin gelmekte olduğundan uyuyamadın dolayısıyla uyuyamadım. Balım benim, al yanaklı, sırma saçlı tatlım benim.

Cumartesi kahvaltı sonrası, anneannene geldikten sonra kuaföre gittim, rutin işlerimi hallettim. Neyseki artık anneannenle kalabiliyorsun :) Bu arada annem, babam ve Burak'a olan ilgin ve sevgin beni çok mutlu ediyor. Anneme hele resmen kur yapıyorsun, yaramaz yaramaz gülüyorsun, oyunlar yaptın, inanılmaz bir iletişimin var. İnsanları çok yadırgamıyorsun ama sevmediklerine asla gitmiyorsun. Fındığım, baban okuldan geldiğinde seninle ilgilenmezse eğer, sen de onunla ilgilenmeyerek tepki koyuyorsun.

Cumartesi akşamı taksiye atlayıp tertemiz evimize geldik, extra poşetlerimizle :) Babanla kucaklaştın, uyuduk rahatça, deliksiz. Sabah kahvaltımızı yaptık erkenden, sonra oynarken, babanın odasının kapısı açıldı, sesi duyar duymaz, gadi gadi diyerek tepki verdin. Baban “baba” demeni çok istiyor ama o kadar çok gadi dedi ki sana, onun adı artık GADİ :) Hatta gadi gadi. Bana ise bazen anne, bazen de enne diyorsun :)

No comments: