Thursday, January 29, 2009

Temmuz 1 Yaşında
Ada'nın arkadaşı Cemre'nin kardeşi Temmuz bey 1 yaşına bastılar.

Partiden aklımda kalanlar:

-Parti çocuğu Temmuz çok yakışıklıydı, özellikle papyonu herkes tarafından hayranlıkla takdir gördü.

-Cemre hanım hanımefendi bir abladan çok, çılgın-asi kızıydı partinin :) Kah koltuk arkasında, kah cd başında, kah odasında, kah masanın altındaydı.

-Biz Cemre'nin hınzırlıklarına bazen Gökçe ile bilimsel yorumlar getiriyor, bazen kızıyor, bazen de destekliyorduk, başkaldırı iyidir ne de olsa :)

-O gün öğrendim ki, frapan giysileri ve gece kıyafetleri bol bir gardolabı varmış Cemre hanımın, kreasyonunu bize sergilemekten geri kalmadı tabi ki...

-Terleyen kızlar Cemre'nin odasında soluğu alıp, anneleri beklemeden soyunmaya başladılar, görüntü evlere şenlikti.

-Temmuz erkek olarak yalnız kalsa da sempatikliği, şirinliği ve yaylanan dansıyla partinin gözdesi oldu.

-Bir ara Mirina'nın annesi, heykelcilik, hikaye tamamlama oyunları oynatarak çocukları hem eğlendirdi ve hem de drama öğretmeni olarak gelişimlerine küçücük zamanda bile katkıda bulundu.

-Gökçeeeee (özellikle Ada), Gökçe teyzeeeee nidalarına (özellikle Ada'nın) sabırla yanıt veren, oradan oraya koşan Gökçe gerçekten misafirperver ve anlayışlı, sabırlı bir ev sahibesiydi.

-Masada bir kuş sütü eksikti ve herşey çok lezzetliydi.

-Karnımdaki bebek çok işe yaradı, herkes (özellikle Geysu ve Gökçe) bana sandalye getiriyor, "ye ye iki canlısın" diyorlardı, oysa hiiiç iştahım yoktu ve onları kırmamak için yiyordum :)

-Doğum gününe gitmek için zor ikna ettiğim Ada, dönmek için de hayli şansını zorladı, dönmek istemedi, ortam çok keyifliydi zira.

-Kızların uçuşan etekleri, havaya atılan hediye paketleri, patlatılmaya çalışılan balonlar, sohbetler, kahkahalar, Hadiseli-düm tekli danslarla her şey güzeldi gerçekten de...

No comments: