Sunday, April 12, 2009

Benim KızımBazen bir gazetede bazen de bir dergide gördüğü ve ilgisini çeken bir resmi kesip bir kağıda yapıştırıyor ya da daha önce eski ama halen tedavülde olan 10 liraya yaptığı gibi strech filme sarıyor. Bu kızın ilginç bir çocuk olduğunu sadece ben değil herkesler söylemekte. Böylece her günümüz olağan dışı oluyor, şikayetim yok yani :)

Yukarıdaki panosu her gün değişiyor, soldaki arabayı hangi ara çizdi, boyadı bilmiyorum ama çok beğendim. Ortadaki büyük olan, gazeteden beğenip kestiği ve boyadığı sonra da kağıda yapıştırdığı bir kare, soldaki ise, bizim düğün davetiyemiz. Efendim Ada burada neden yokmuş, hemen kendisini ekledi davetiyeye (düğün fotoğrafına da ne yaptı etti, çerçevenin içine kendi fotoğrafını ekletti)...Fotoğrafta cuma günü okula gitmeden önce ıhlamurunu içerken görülüyor Ada hanım. Buraya kadar bir sorun yok ama pipet sayısı ilginizi çekmiştir. 4 adet; 1'i baba için, 1'i anne için, 1'i kendi için ve sonuncusu da bebek için :) Şu bebek işine çok heyecanlanıyor Ada, sağlıcakla tamamlamak istiyorum bu süreci.

Geçen gün ayrıntılı ultrasuna girmek için doktora Ada'yı da götürdük. Doktora şöyle dedi; "annemi kesip bebeği çıkardıktan sonra nasıl yapıştıracaksın?" O'na daha çok zaman olduğunu anlatıyoruz ama bazen çok sabırsızlanıyor.

1 comment:

Anonymous said...

naber
girne?

çiğdem