Monday, May 25, 2009

Ada'nın Seçtiği Kitaplar
Yazar Nur İçözü Ada'nın okuluna gelmiş, imza günü gibi bir düzenleme yapmışlar, çocuklar kendi seçtikleri kitapları almışlar, Ada 3 tane kitap seçmiş ve bu seçimleri hoşuma gitti benim keyifle okuyoruz, özellikle Badem Çocuk Okulda çok hoş bir kitap. Kışt Kışt Baykuş'un hikayesini çok beğenmedim, şiirsel anlatımlı En Güzel Kimin İşi ise daha büyük çocuklara hitap ediyor bana kalırsa.

Bu arada Badem Çocuk hikayesinde çocuk göz doktoruna gidiyor, çok eğlenceli bir muayene faslı geçiyor. Biz de hafta sonu göz muayenesine gidecektik, gitmeden Ada şöyle dedi;

-Annecim bizim muayenemiz de Badem Çocuk gibi eğlenceli olsun :)

2 comments:

çiğdem said...

Bizdede badem çocuk okulda var ameliyat olduğunda accıbadem hastanesi hediye etmişti.Okula hazırlık için heveslendirmek ve teşvik etmek için başarılı bir kitap.Birde badem bebek var.Tam size göre.Kardeşinin dünyaya gelmesini bekleyen badem çocuğunn hikayesi.Adanın hoşuna gideceğine eminim.

Girno said...

teşekkür ederim Çiğdemcim. Ben de geçen gün dora abla oluyor gibi bir kitap görmüştüm, onu almak istedim, yada bunu alırız, Ada ile birlikte karar veririz artık, görüşürüz canım :)