Tuesday, May 26, 2015

Kutlamalar, Aktiviteler...

Lorin ve arkadaşları "boro boro" dansını yaptılar. Sahnede kolunu kaldıran ( ritme uysun uymasın) her çocuk annesi tarafından "dünyanın 8. harikası" olarak görülüyor. Ben dahil, hiç bir hareketini kaçırmadan dakika dakika fotoğraflayabilmek için gösteriyi kaçıran çılgın anneler kulübünün baş temsilci üyesi olarak çektiğim fotoğrafların haddi var hesabı yok! 


Lorin ve Beril kendileri #selfie çekmişler. Surat ifadelerine bayıldım.Gösteri çıkışı Ada ve Lorin'in isteği ile kahvaltı yapmaya gittik.
Ayıcıklarımızın yatakları çok konforlu.Beril'in doğum günü için grantuvalet hazırlandık ve düştük yollara. Heyecanımız çoktu, o kadar çoktu ki, hediyeyi evde unutacak kadar!

#okulyolunda bir sabah, neşeli şirin ile utangaç şirin :)


İngilizce öğretmenimiz, çocuklarımızla bir sinema günü yapınca, minik kuzuları eğlendirmek bize düştü.

Kitap okuyan Lorin ve koltuk tepesine tüneyen Ada. Bebekliğinden beri en sevdiği yerdir Ada'nın koltuk tepeleri ;)


Arkadaşımız Nazlı'nın doğum gününe katıldık ve çok eğlendik. 


#okulyolunda bir sabah, bu sabah eleleydiler. Dileğim, onlar hep elele olsun, ben de gölgemle peşlerinde olayım.Okul çıkışında bir bahçe eğlencesi ya da koşmacası. Çocukların fotoğrafları bile öyle canlı ki, insana enerji verecek cinsten..


Okul çıkışlarında en büyük zevklerimizden biri de Beril'lere gitmek. kostümler giyinip çıkarmak. Oyunlar uydurup, saatlerce oynamak..

No comments: